Ruffwear Hi&Light ogrlica
25,90 €
Lagana, ali čvrsta ogrlica za svakodnevne šetnje
Ruffwear Hi&Light ogrlica
Ruffwear Hi & Light ogrlica ultralagana je i minimalistička ogrlica za pse, idealna za svakodnevne šetnje, sport i avanture po toplijem vremenu. Izrađena je od laganog, ali iznimno čvrstog remena inspiriranog penjačkom opremom, koji se udobno prilagođava dlaci i ne stvara nepotrebno opterećenje oko vrata.
Ogrlica ima aluminijski D-ring za sigurno pričvršćivanje povodnika, praktičnu kopču za brzo otkopčavanje te odvojeni privjesak za identifikacijsku pločicu sa silikonskim dodatkom protiv zveckanja. Zahvaljujući tankom i fleksibilnom dizajnu, posebno je popularna kod aktivnih pasa i pasa koji ne vole teške ili glomazne ogrlice.
| Težina | N/A |
|---|---|
| Boja | Lichen green, Sage green, Blue dusk, Salmon pink, Alpenglow pink, Basalt gray |
| Veličina | XS (23-28cm), S (28-36cm), M (36-51cm), L (51-66cm) |
1 recenzija za Ruffwear Hi&Light ogrlica
Samo prijavljeni kupci koji su kupili ovaj proizvod mogu napisati recenziju.
Možda će vam se također svidjeti…
Ruffwear Hi & Light orma – Lichen green, S (56-69 CM)
Dostupno
Povezani proizvodi
KONG Wobbler
Rasprodano
21,00 € – 28,20 €Raspon cijena: od 21,00 € do 28,20 €Qushin Divan Anthracite
Rasprodano
69,60 € – 101,60 €Raspon cijena: od 69,60 € do 101,60 €WILDES LAND Dog&Cat Snack piletina i riba
Dostupno
3,90 € – 11,50 €Raspon cijena: od 3,90 € do 11,50 €













maja.kos (potvrđeni vlasnik) –
Najbolja ogrlica prema mome mišljenju, čvrsta i kvalitetna, na sebi ima gumu za zaštitu od lupanja pločice sa nazivom psa i kontaktnim podacima vlasnika. Tako da se vaš pas, bilo štene ili odrasli pas neće trzati na lupkanje.
Izuzetno sam zadovoljnja i ovo je moja druga kupnja iste ogrlice. Topla preporuka svima